Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Pieteikšanās vasaras nometnēm!

Šovasar biedrība “Attīstības parks” Salacgrīvas novada “Kraukļos” organizēs trīs diennakts nometnes: vienu no 26.jūlija līdz 1.augustam un divas no 2.augusta līdz 8.augustam.

 

 

Šobrīd mājas lapā www.bindeti.lv ir izsludināta pieteikšanās diennakts nometnēm:

 

  • ''Meistarnīca - Tēls'' - personiskās izaugsmes un piedzīvojumu nometne zēniem un meitenēm no 8 līdz 14 gadu vecumam. Nometne notiks no 2. līdz 8.augustam un ir paredzēta gan zēniem, gan meitenēm, kam patīk mode, stils un arī aktīvs dzīves veids.
  • “Spartakiāde” - vispārīgās attīstības piedzīvojumu nometne zēniem un meitenēm no 8 līdz 14 gadu vecumam. Nometne notiks no 2.līdz 8.augustam.
  • “Meža leģendas” - vispārīgās attīstības piedzīvojumu nometne zēniem un meitenēm no 8 līdz 14 gadu vecumam.  Nometne notiks no 26.jūlija līdz 1.augustam.

Pieteikuma anketas varat aizpildīt biedrības “attīstības parks” mājas lapā www.bindeti.lv

Biedrība “Attīstības parks” plāno arī divas dienas nometnes bērniem no 7 līdz 14. gadu vecumam.

 

  • “Meža leģendas” – no 27.jūlija līdz 1.augustam
  • “Spartakiāde”- no 3. Līdz 8.augustam.

Pašvaldība līdzfinansē Salacgrīvas novada teritorijā deklarēto bērnu un jauniešu, vecumā no 8 līdz 14 gadiem, dalību nometnē. Līdzfinansējuma lielums atkarīgs no  vienas dienas uzturēšanās izmaksām un ja nometnes dalībnieks piedalās vairākās nometnēs, finansiāls atbalsts tiek piešķirts tikai vienai nometnei. Visus darbus, kas saistīti ar konkrētās nometnes norisi, arī dalībnieku uzņemšanu, veic nometnes organizētājs.

 

Ilga Tiesnese