Vārda dienu šodien svin: Baiba, Barba, Barbara

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference “Uzdrīksties uzvarēt”

21.11.2022

Vairāki tūkstoši skolēnu, studentu un viņu pedagogu no visas Latvijas 16.novembrī apmeklēja lielāko uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci “Uzdrīksties Uzvarēt” ,kuru organizēja izglītības organizācija “Junior Achievement Latvia” kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). Pasākuma mērķis ir mudināt Latvijas jauniešus pievērsties uzņēmējdarbībai.

 

         

Arī Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas 8. un 9. klases skolēni kopā ar direktori Ievu Skuju un sociālo zinību skolotāju Ingu Čekaļinu apmeklēja konferenci, lai iedvesmotos no Latvijas spilgtāko uzņēmēju stāstiem, kuri dalījās pieredzē un ieteikumos par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbībā, tai skaitā komunikāciju un iespējām tikt pamanītiem, par drosmi un izdošanos biznesā un profesionālajā darbībā.

           

Konferences "Uzdrīksties Uzvarēt" šī gada tēma bija "Atklāj jauno realitāti", virstēma-panākumi biznesā un iespējas metaversā. Metaverss ir fiziskās, virtuālās un papildinātās realitātes sajaukums. Jauna paralēla kibertelpa, kurā satiekas digitālā un reālā pasaule.

             

Konferencē ar saviem stāstiem par uzņēmējdarbību jauno tehnoloģiju jomā iepazīstināja un iedvesmoja Beetroot Lab mobilo spēļu studijas līdzdibinātājs Edgars Vecozoliņš, aktīvās atpūtas parku veidotājs We Build Parks līdzdibinātājs un vadītājs Jānis Jansons, pasaulē atzītu un pieprasītu audio iekārtu kalibrēšanas tehnoloģijas izstrādātāja Sonarworks dibinātājs un vadītājs Helmuts Bēms, pirmā Latvijas uzņēmuma-vienradža Printful pārdošanas vadītājs Kaspars Ķirsis,  Tesla elektroauto koplietošanas platformas OX Drive līdzīpašniece un vadītāja Egija Gailuma u.c.

 

ozio_gallery_nano

mac

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal