Vārda dienu šodien svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Rūķu balle 2022

03.01.2023

Pirmsskolas grupiņas "Bitītes" un "Pūcītes" Ziemassvētkus sagaidīja "Rūķu ballē". Bērni, vecāki un skolotājas bija pārtapuši par rūķiem un ceļu līdz Ziemassvētku vecītim parādīja Labā Feja un galvenais Rūķis

 Šis pasākums bija ģimenisks, jo priekšnesumos piedalījās vecāki un skolotājas! Rūķu balles noslēgumā ieradās ilgi gaidītais Ziemassvētku vecītis, kurš kopā ar bērniem izkustināja kājas deju ritmos, izdalīja bērniem saldumu paciņas un nofotagrēfājās. Lielu paldies saku Limbažu novada domei par saldumu paciņām, skolotājai Taņai par skaistajām dziesmām, vecākiem un bērniem kuri piedalījās "Rūķu ballē" un Gatim par mūzikas nodrošināšanu!

ozio_gallery_nano

Skolotāja Aiva

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal