Vārda dienu šodien svin: Luīze, Laila, Lavīze

"CITS BAZĀRS pavasarī 2023"

10.03.2023

4. martā tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “CITS BAZĀRS pavasarī”, kurā piedalījās un ar pašu radītiem produktiem tirgojās 270 labākie skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas.

Bazāra ietvaros jaunos uzņēmējus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī žūrija pieredzējušu profesionāļu sastāvā no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes.

Mūsu skolu šajā pasākumā pārstāvēja 5. klases skolnieces Undīne Pabērza un Emīlija Andersone ar savu izveidoto SMU “Svečuki”, kas ražo un tirgo dažādu veidu sveces. “Cits bazārs” ietvaros skolēniem bija arī iespēja pieteikties brīvprātīgajā darbā. Šo iespēju izmantoja un vērtīgu pieredzi guva  9. klases skolniece Loreta Reičela Čekaļina.

Inga Čekaļina

mācību līdzekļui saraksts 2023 2024 mācību gadam