Vārda dienu šodien svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

2023./2024. m. g. noslēguma pasākums

03.06.2024

2023./2024. mācību gada noslēguma pasākums Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā pulcēja skolotājus, skolēnus un vecākus. Tā ieskaņā skolas direktore Ieva Skuja sumināja skolēnus, kuri mūsu skolas vārdu iznesuši gan Limbažu novada, gan Latvijas valsts mērogā.

Sumināti tika skolēni, kuri saņēma skolas atzinības, sudraba un zelta liecības. Pasākuma otrajā daļā izskanēja interešu izglītības pulciņu koncerts, kurā piedalījās 6.- 9. klašu ansamblis, 1.- 5. klašu koris un teātra pulciņš. Paldies visiem dalībniekiem un skolotājām - Tatjanai Lazdiņai un Laumai Primakinai par skanīgo koncertu. Pēc koncerta visi skolēni kopā ar vecākiem saņēma liecības un devās piknikā, kurā bija sarūpēts gards cienasts un piepūšamās atrakcijas. Lai visiem jaukas vasaras brīvdienas!

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam