Vārda dienu šodien svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

2023./2024. m. g. noslēguma pasākums

03.06.2024

2023./2024. mācību gada noslēguma pasākums Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā pulcēja skolotājus, skolēnus un vecākus

2023./2024. mācību gada noslēguma pasākums Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā pulcēja skolotājus, skolēnus un vecākus. Tā ieskaņā skolas direktore Ieva Skuja sumināja skolēnus, kuri mūsu skolas vārdu iznesuši gan Limbažu novada, gan Latvijas valsts mērogā.

Sumināti tika skolēni, kuri saņēma skolas atzinības, sudraba un zelta liecības. Pasākuma otrajā daļā izskanēja interešu izglītības pulciņu koncerts, kurā piedalījās 6.- 9. klašu ansamblis, 1.- 5. klašu koris un teātra pulciņš. Paldies visiem dalībniekiem un skolotājām - Tatjanai Lazdiņai un Laumai Primakinai par skanīgo koncertu. Pēc koncerta visi skolēni kopā ar vecākiem saņēma liecības un devās piknikā, kurā bija sarūpēts gards cienasts un piepūšamās atrakcijas. Lai visiem jaukas vasaras brīvdienas!

ozio_gallery_nano

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal