Vārda dienu šodien svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Mācību ekskursija uz Annas Brigaderes bērnības zemi!

03.06.2024

Ar programmas “Latvijas skolas soma” gādību mūsu skolas 1.-4. klašu skolēni piedalījās interesantā mācību nodarbībā LVM dabas takā Tērvetē

Ar programmas “Latvijas skolas soma” gādību mūsu skolas 1.-4. klašu skolēni piedalījās interesantā mācību nodarbībā LVM dabas takā Tērvetē. Tur tika izstaigātas mazās Anneles bērnības takas un iepazīti viņas pasaku tēli, vērota svilpītes pagatavošanas māksla.

Skolēni pabija arī sēņu un rūķu valstībā, izstaigāja rūķu pilsētiņu, iepazinās ar pasaku zaķi un brauca ar sapņu vilcieniņu. Mājās visi atgriezās noguruši, bet laimīgi un ar vēlmi lasīt Annas Brigaderes literāros darbus.

ozio_gallery_nano

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal