Vārda dienu šodien svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

2023./2024.mācību gadu noslēdzot!

04.06.2024

Mācību gadu noslēdzot, Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas direktore Ieva Skuja aicināja visus skolas skolotājus un darbiniekus atskatīties uz paveikto

Mācību gadu noslēdzot, Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas direktore Ieva Skuja aicināja visus skolas skolotājus un darbiniekus atskatīties uz paveikto. Direktore pateicās katram par ieguldīto darbu, dāvinot vasaras ziedus.

 

Jau ierasts, ka katru mācību gadu beidzot, direktore PALDIES ietērpj muzikālos priekšnesumos dažādu mākslinieku izpildījumā. Šis gads nebija izņēmums. Katrs muzikālais sveiciens bija dziļi personisks un īpaši šai tikšanās reizei veltīts. Ar koncerta māksliniekiem, mūsu skolas absolventiem- Ivetu, Elitu un Dāvidu  tikšanās izvērtās emocionāli sirsnīgā pēcpusdienā. Starp muzikālajiem priekšnesumiem un atmiņu stāstiem pateicības vārdi no māksliniekiem tika veltīti arī tiem skolotājiem, kuri šobrīd vairs skolā nestrādā: Artai Ragainei, Monvīdam Rozenbergam, Aigaram Ragainim.

 

PALDIES skolas direktorei Ievai Skujai par sagādāto pārsteigumu!

PALDIES mūsu skolas absolventiem- Ivetai, Elitai un Dāvidam par jaukajiem atmiņu stāstiem un muzikālajiem priekšnesumiem!

 

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal