Vārda dienu šodien svin: Emanuels, Arnolds

Uzdrīksties uzvarēt!

29.10.2020.

 

 

 

 29.oktobrī tiešraide no plkst. 10:00 līdz 14:00

 

PROGRAMMU UN UZDEVUMUS SKATĪT ŠEIT

 

Vairums jeb 90% Latvijas skolēnu uzskata, ka izglītība skolās ir pārāk teorētiska, un tie vēlētos lielāku mācību satura sasaisti ar reālo dzīvi. Lai iedvesmotu skolēnus apgūt dzīvei noderīgas prasmes un motivētu domāt par savu ceļu biznesā, notiks ikgadējā Iedvesmas konference  #UzdrīkstiesUzvarēt. Tajā  skolēnus ar saviem stāstiem iedvesmos spilgti un veiksmīgi Latvijas uzņēmēji.

 

Kur un kā varēs skatīties?

 

 

Konferences tiešraide pasākuma dienā būs pieejama:

 

https://www.delfi.lv/tiesraides/

 

https://labsoflatvia.com/

 

@jalatvia facebook pasākuma lapā  https://www.facebook.com/events/802749997169404/  

 

 

Junior Achievment

26.10.2020.

 

Mūsu skola ir sabiedriskā labuma organizācijas un praktiskās biznesa izglītības eksperta Latvijas skolās Junior Achievement – Young Enterprise Latvija /JA - YE Latvija/ dalībskola.

 

 

 

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) ir viens no 40 JA Europe un 118 Worldwide tīkla biedriem kopš 1991. gada. Eiropas Komisija atzinusi JA Latvia par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. JA Latvia katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 120 000 skolēnu visā Latvijā visos izglītības līmeņos. Biedrība nodrošina savu dalībskolu skolotājiem kvalifikācijas paaugstināšanas un tālākizglītības programmas gan Latvijā, gan ārzemēs.

mācību līdzekļui saraksts 2023 2024 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal