Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

Logopēds

Logopēde: Maija Puriņa

Logopēds ir speciālists, kurš diagnosticē un labo runas, valodas attīstības, lasītprasmes un rakstītprasmes problēmas bērniem. Palīdz viņiem justies labāk, pilnvērtīgāk attīstīties, mācīties un integrēties sabiedrībā.

Logopēda darbs ar izglītojamiem ietver individuālās un grupu nodarbības, kurās veic:

• problemātisko skaņu pareizu artikulāciju
  • leksisko un gramatisko traucējumu novēršanu
  • saistītās runas pilnveidošanu un vārdu krājuma bagātināšanu
  • elpošanas un ritma vingrinājumus
  • miofunkcionālos, pirkstu sīkās un lielās muskalatūras vingrinājumus
  • emociju un gribas īpašību veicinošas spēles un rotaļas

Vecāki, sadarbojieties ar logopēdu Jūsu bērna izpētē. Tas tikai palīdzēs savlaicīgāk un precīzāk noteikt Jūsu bērna mācīšanās grūtību iemeslu un izvēlēties pareizākos paņēmienus šo grūtību novēršanā. Iesaistieties korekcijas darbā, jo apgūtās iemaņas ir jānostiprina un jāpārvērš par prasmēm, kas sekmēs Jūsu bērna pārliecību par saviem spēkiem un varēšanu! Vislabāk savam bērnam var palīdzēt tieši vecāki!

Logopēda darba laiks:

Otrdiena: