Vārda dienu šodien svin: Imgarde, Irmgarde

Skolas padome

2019./2020. mācību gads

Skolas padomes reglaments pdf formātā

Skolas padomes darba plāns pdf formātā

Skolas un vecāku sadarbībs plāns pdf formātā

Jautājumus izskatīšanai Skolas padomē var ierosināt, nosūtot tos e-klasē, skolas padomes priekšsēdētājai Evitai Irmeja vai direktora vietniecei audzināšanas darbā Daigai Tomsonei.

Vecākus pārstāv:

Evita Irmeja – padomes priekšsēdētāja, Guna Tomsone-Sprice, Evija Līdaka,  Liene Berga,  Indra Runce, Raivis Kalniņš, Raivo Čekaļins,  Madara Kānīte, Aiga Runce

Skolēnus pārstāv: Liāna Arta Persidska, Evelīna Skuja

Pedagogus pārstāv: Daiga Tomsone,  Simona Oga, Aiva Briede

Pašvaldību pārstāv deputāts: Marita Kreituse

Izglītības iestādi pārstāv: Ieva Skuja

25.02.2020  - Skolas padomes sēdes darba gaita un lēmumi

• Skolas padome tiek iepazīstināta ar Lieldienu darbnīcu organizēšanas kārtību. Tiek ierosināts skolas padomes vecākiem cept plātsmaizes. Katra klase kopā ar vecākiem veido vienu kompozīciju.

• Rīkot Lieldienu dekorāciju darbnīcas 23.martā plkst. 15.00, jo 27.martā skolēni dosies uz Daibes poligonu, kur uzzinās jaunumus atkritumu šķirošanā.

• Ierosināts organizēt pasākumu kopā ar vecākiem “NĀC, BŪSIM KOPĀ” organizēt 17. aprīlī plkst. 15.00 skolas zālē.
    Kā vadītāju uzaicināt Ivo Krumholcu.

15.01.2020  - Skolas padomes sēdes darba gaita un lēmumi

• Skolas padome tiek iepazīstināta ar skolas pašnovērtējumu skolas mājaslapā.

• Tiek apspriestas un pieņemtas izmaiņas skolas un pirmsskolas iekšējās kārtības noteikumos.

• Sakarā ar diennakts tumšo laiku, tiek aktualizēta drošība uz ielas, ceļiem. Nolemj visus vecākus pamudināt aktualizēt atstarojošos elementus skolēnu apģērbā.

• Popielā organizēt vecāku priekšnesumu.

• Rīkot Lieldienu dekorāciju darbnīcas.

• Ierosināts organizēt 9. aprīlī skolā pasākumu kopā ar vecākiem “NĀC, BŪSIM KOPĀ”
    Organizēt “Erudīta” veidā par tēmām sports, mūzika, daba, literatūra, atjautības uzdevumi un globālā sasilšana, tās radītās sekas.

• Vecāki tiek iepazīstināti ar projektos notiekošām aktivitātēm, izrāžu apmeklējumiem.

• Notiek pārrunas par ēdināšanas pakalpojumu bērnudārzā, skolā. Priekšlikums veikt anketēšanu.
  • Nākošā skolas padomes sēde 25.februārī.

20.11.2019  - Skolas padomes sēdes darba gaita un lēmumi

• Organizēt skolas rotāšanu Ziemassvētku laikam kopā ar vecākiem. Dekorācijas skolas logos pagatavot no papīra, skolas pagalmā iedegt dekoratīvās lampiņas. Rīkot rūķu darbnīcas 30.novembrī.

• Notiek iepazīšanās ar izmaiņām skolas mājaslapā.

• Vecāki atzinīgi novērtē iesaistīšanos projektā “Latvijas skolas soma.” 1.-4.klašu skolēniem būs iespēja noskatīties teātra izrādi “Un atkal Nezinītis”, bet 5.-9. Klašu skolēni dosies uz Liepājas teātra izrādi “Polianna.”

• A. Runce ierosina organizēt tikšanos ar mūsu novada populāriem jauniešiem, kuri piekopj aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un rīkot skolēnu aptauju par vēlmi organizēt Ziemassvētku pasākumu 5.-9. klašu skolēniem kopā ar vecākiem.

• Lūgt mežsargam M.Puriņam Ziemassvētku pasākumam sagādāt eglītes.

• Atzinīgi izsakās par vecāku dienas nodarbību ar psihologu.

• Pirmsskolas vecāki ierosina sporta pulciņu veidot arī pirmsskolas audzēkņiem 2020./2021.mācību gadā.

• Nākošā Skolas padomes sēde 15. janvārī.

15.10.2019  - Skolas padomes sēdes darba gaita un lēmumi

• Tika sastādīts Skolas padomes darba plāns. Ierosināts organizēt martā skolā pasākumu kopā ar vecākiem “NĀC, BŪSIM KOPĀ”

• Rīkot Mārtiņdienas tirgu.

• Organizēt skolas rotāšanu Ziemassvētku laikam.

• Vecāki atzinīgi novērtē darbu un rosina atbalstīt skolas piedāvātos projektus „Skolas piens” un „Skolas auglis”, “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai,” projektu “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

• Vecāki ierosina vecāku dienas nodarbībā 11.novembrī runāt ar psihologu par disciplinēšanas metodēm audzināšanā un par viedtālruņu lomu ģimenes vidē.

• Nākošā Skolas padomes sēde 20.novembrī.