Vārda dienu šodien svin: Lība, Emma

Karjeras atbalsts

Kr. Valdemāra Ainažu pamatskola piedalās projektā "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs", kura īstenošanas laiks ir no 2016.gada 2.janvāra līdz 2020.gada 31.decembrim. Projekta  mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs,nodrošināt karjeras vadības prasmju apguvi skolās, celtizpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm, motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši izglītojamā interesēm, spējām, sabiedrības un darba tirgus piedāvājumam un vajadzībām.

2019./2020.mācību gadā paredzētas aktivitātes ar projekta finansiālo atbalstu

• Psihologa nodarbība “Mana karjeras veidošana” 5.-9. Klases skolēni
  • Mācību ekskursija uz Vidzemes televīziju ”RE:TV” Valmierā, lai iepazītos ar televīzijā piesaistīto profesiju pārstavjiem, Valmieras tehnikuma ekskursijā ar līdzdarbošanos apzināt iegūstamās profesijas Valmieras teātrī un Valmieras Piena kombinātā strādājošo profesijas.