Vārda dienu šodien svin: Ineta, Inta, Intra

Acu veselība

Acu veselības tēma ir ieguvusi pastiprinātu aktualitāti, ņemot vērā, ka mācību darbs tiek organizēts attālināti un skolēnu pavadāmais laiks viedierīcēs ir pieaudzis. Tāpēc piedāvājam ieskatīties bukletā par acu veselību.

Pasaules nieru diena

Katru gadu marta otrajā ceturtdienā (šogad 12. martā) tiek atzīmēta Pasaules nieru diena, kuras mērķis ir veicināt izpratni par nieru būtisko lomu cilvēka organismā, samazināt nieru slimības un ar to saistīto problēmu ietekmi visā pasaulē. Ieskaties, kas būtu jāņem vērā nieru veselībai!

Ineta Lielkalne
VVS koordinatore Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolā

Cik daudz ūdens dienā vajadzētu izdzert?

Atceries par ūdeni!

Nepieciešamās fiziskās aktivitātes

Kāpēc jāēd augļi un dārzeņi?

Nodarbība par higiēnu

2019.gada 11.oktobrī sākumskolas skolēniem  Veselību veicinošas skolas ietvaros bija iespēja piedalīties slimību profilakses un kontroles centra nodarbībās. Skolēni nostiprināja zināšanas par personīgo higiēnu. Nodarbībā par personīgo higiēnu tika pievērsta uzmanība zobu un ķermeņa tīrībai.

Skolēni noskatījās multiplikācijas filmu, eksperimentā uzzināja kā izplatās vīrusi un baktērijas, spēlēja ķermeņa kopšanas spēli un saņēma izglītojošus materiālus.

FOTO GALERIJA

Daiga Tomsone