Vārda dienu šodien svin: Imgarde, Irmgarde

Projekts "Dabai labu darīt" noslēdzies

2020.gada februāra mēnesī skolā norisinājās ZAAO projekts “Dabai labu darīt” par šķiroto atkritumu vākšanu – notika konkurss starp klasēm, vācot  makulatūru un PET pudeles.

Kopā tika savākts aptuveni 2,5 tonnas makulatūras un aptuveni 30 kg PET pudeļu. Visaktīvākā makulatūras vākšanā bija 3.klase, savācot 720 kg makulatūras, 2.vietā ierindojās 6.klase, bet 3.vietā – 4.klase. 4.klase bija aktīvākā PET pudeļu vākšanā. Konkursa uzvarētājklases saņēma dažādas pārsteiguma balvas.

Aktīvākais skolēns makulatūras vākšanā bija Kārlis Puriņš, bet no pirmsskolas grupiņas – Liene Jančevska.

Atceramies, ka 1 tonna makulatūras ļauj saglabāt 14 kokus, kas citādi tiktu nocirsti celulozes iegūšanai! Paldies visiem čaklajiem akcijas dalībniekiem!

Ineta Lielkalne

ZAAO vēstniece Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolā

VAIRĀK FOTO SKATĪT ŠEIT

Makalatūras un PET pudeļu vākšanas akcija

2020.gada februāra mēnesī skolā norisināsies ZAAO projekts “Dabai labu darīt” par šķiroto atkritumu vākšanu - makulatūra, PET pudeles, baterijas.

Pasākuma ietvaros drīkst vākt:

• Biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam).
  • Žurnālus un avīzes pirms izmešanas nav nepieciešams atskavot.
  •  Nedrīkst likt: fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus, uzlīmes, kā arī slapju un netīru makulatūru.